SAYFAYI KAYDIRIN
 • GİRİŞ TARİHİ
 • ÇIKIŞ TARİHİ
 • YETİŞKİN
 • REZERVASYON
OTELLERİMİZ

ŞEHRİ KEŞFEDİN

  TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEYİN

  EN SON ETKİNLİKLER

  TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEYİN

  DÜĞÜN

  Hayalinizdeki düğünü The Marmara Taksim’de yaşayın…

  The Marmara Taksim, İstanbul’un kalbi Taksim’de, romantik atmosferi, sizin adınıza düşündüğü kusursuz detayları, ödüllü şeflerinin hazırladığı gecenize özel menüleri ve yılların tecrübesi ile en önemli gününüzü unutulmaz kılıyor…

  The Marmara Taksim, zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler için iki balo salonuyla hizmet veriyor. Dünyaca ünlü mimar Dan Kwan’ın yorumuyla tamamen yenilenen Büyük Balo Salonu’nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

  The Marmara Taksim’in konusunda uzman Ziyafet Satış Yetkilileri, mükemmel bir düğün için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyor. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve tüm koordinasyonu sağlıyor. Kısacası, masal gibi bir düğün yaşamanız için, The Marmara Taksim, profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor…

  ÖDÜLLÜ ŞEFLERDEN GECEYE ÖZEL MENÜ

  The Marmara Taksim’in uluslararası tecrübeye sahip ödüllü şefleri, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini, göz alıcı bir sunumla misafirleriniz ve sizin için hazırlıyorlar. İsterseniz gecenize özel bir menü oluşturabiliyor, menüyü önceden tadabiliyorsunuz. Hayalinizdeki pasta, ödüllü pasta şeflerimizin tasarımıyla hayat buluyor.

  The Marmara Taksim’in deneyimli servis ekibi hem sizin hem de misafirlerinizin hafızalarından silinmeyecek bir düğün için gereken her şeyi yapıyor…

  Bu unutulmaz düğünün ardından The Marmara Taksim sizi muhteşem Boğaz manzaralı balayı odasında ağırlıyor…

  Özellikle bahar ve yaz ayları evlilik için en çok tercih edilen aylar olduğundan, düğün tarihini en az 3 ay öncesinden The Marmara Taksim Ziyafet Departmanı’na bildirmek gerekiyor.

  DÜĞÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARIN, DETAYLARI BİZE BIRAKIN…

  The Marmara Taksim, İstanbul’un kalbinde rüya gibi bir düğünle dünyaevine girecek çiftlere cazip bir paket sunuyor.

  Menü seçiminden, müzik, ses ve ışık sistemlerine, düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda misafirlerinin isteklerine göre çözüm üreten The Marmara Taksim, profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor.

  Dünyaca ünlü mimar Dan Kwan'ın yorumuyla tasarlanan Balo Salonu'nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan The Marmara Taksim, evlenecek çiftlere 50 Eurodan başlayan cazip paketler sunuyor.

  The Marmara Taksim Düğün hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 212 334 84 15

  THE MARMARA TAKSİM Osmanlı Sokak No 1/B Taksim 34437 Istanbul TURKEY
  Telefon+90 212 334 83 00
  Faks+90 212 244 05 09
  taksim-info@themarmarahotels.com
  The most productive meetings and unforgettable
  events happen at The Marmara Taksim.
  ŞİMDİ TEKLİF ALIN

  TEKLİF İSTEYİNİZ

  The Marmara Esma Sultan’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Uzman ekibimiz kusursuz ve hafızalardan silinmeyecek organizasyonlar için size yol göstereceklerdir.

  Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek veya toplantı planlamak için aşağıdaki bilgileri doldurarak teklif isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ

   Title
   Adınız
   Adınız
   Soyadınız
   Adres Bilgisi
   Şehir
   Posta Kodu
   Ülke
   Telefon Numarası
   E-posta Adresi
  • DÜĞÜN DETAYLARI

   Düğün Sahiplerinin Adı
   Etkinlik Tarihi
   Alternatif Düğün Tarihi
   Düğün karar tarihi
   Düğün tarihiniz esnek mi?
   Katılımcı Sayısı

   SORU VE YORUMLAR

   Toplantı & Düğün ve Davet talepleriniz için sorularınızı toplantı danışmanlarımıza ulaştırın.

  • SİZE ULAŞMAK İÇİN

   Tercih ettiğiniz iletişim aracı:
  LÜTFEN OTEL SEÇİN