SAYFAYI KAYDIRIN
Menu The Marmara Collection
 • REZERVASYON İÇİN
 • GİRİŞ TARİHİ
 • GECE
 • YETİŞKİN
 • REZERVASYON YAP
OTELLERİMİZ

OTELLERİMİZ

EN SON ETKİNLİKLER

TÜMÜNÜ GÖRÜNTÜLEYİN

DÜĞÜN

Hayalinizdeki düğünü The Marmara Taksim’de yaşayın…

The Marmara Taksim, İstanbul’un kalbi Taksim’de, romantik atmosferi, sizin adınıza düşündüğü kusursuz detayları, ödüllü şeflerinin hazırladığı gecenize özel menüleri ve yılların tecrübesi ile en önemli gününüzü unutulmaz kılıyor…

The Marmara Taksim, zarif detaylarla süslenmiş şık bir ortamda sizin ve sevdiklerinizin hafızalarından silinmeyecek düğünler için iki balo salonuyla hizmet veriyor. Dünyaca ünlü mimar Dan Kwan’ın yorumuyla tamamen yenilenen Büyük Balo Salonu’nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

The Marmara Taksim’in konusunda uzman Ziyafet Satış Yetkilileri, mükemmel bir düğün için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyor. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve tüm koordinasyonu sağlıyor. Kısacası, masal gibi bir düğün yaşamanız için, The Marmara Taksim, profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor…

ÖDÜLLÜ ŞEFLERDEN GECEYE ÖZEL MENÜ

The Marmara Taksim’in uluslararası tecrübeye sahip ödüllü şefleri, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini, göz alıcı bir sunumla misafirleriniz ve sizin için hazırlıyorlar. İsterseniz gecenize özel bir menü oluşturabiliyor, menüyü önceden tadabiliyorsunuz. Hayalinizdeki pasta, ödüllü pasta şeflerimizin tasarımıyla hayat buluyor.

The Marmara Taksim’in deneyimli servis ekibi hem sizin hem de misafirlerinizin hafızalarından silinmeyecek bir düğün için gereken her şeyi yapıyor…

Bu unutulmaz düğünün ardından The Marmara Taksim sizi muhteşem Boğaz manzaralı balayı odasında ağırlıyor…

Özellikle bahar ve yaz ayları evlilik için en çok tercih edilen aylar olduğundan, düğün tarihini en az 3 ay öncesinden The Marmara Taksim Ziyafet Departmanı’na bildirmek gerekiyor.

DÜĞÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARIN, DETAYLARI BİZE BIRAKIN…

The Marmara Taksim, İstanbul’un kalbinde rüya gibi bir düğünle dünyaevine girecek çiftlere cazip bir paket sunuyor.

Menü seçiminden, müzik, ses ve ışık sistemlerine, düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda misafirlerinin isteklerine göre çözüm üreten The Marmara Taksim, profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında yanınızda oluyor.

Dünyaca ünlü mimar Dan Kwan'ın yorumuyla tasarlanan Balo Salonu'nda yemek düzeninde 550, kokteyl düzeninde ise 750 kişiye kadar davetli kapasitesiyle misafirlerini ağırlayan The Marmara Taksim, evlenecek çiftlere 50 Eurodan başlayan cazip paketler sunuyor.

The Marmara Taksim Düğün hakkında daha detaylı bilgi almak için +90 212 334 84 15

THE MARMARA TAKSİM Osmanlı Sokak No 1/B Taksim 34437 Istanbul TURKEY
Telefon+90 212 334 83 00
Faks+90 212 244 05 09
taksim-info@themarmarahotels.com
The most productive meetings and unforgettable
events happen at The Marmara Taksim.
ŞİMDİ TEKLİF ALIN

TEKLİF İSTEYİNİZ

The Marmara Esma Sultan’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Uzman ekibimiz kusursuz ve hafızalardan silinmeyecek organizasyonlar için size yol göstereceklerdir.

Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek veya toplantı planlamak için aşağıdaki bilgileri doldurarak teklif isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.

 • İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Title
  Adınız
  Adınız
  Soyadınız
  Adres Bilgisi
  Şehir
  Posta Kodu
  Ülke
  Telefon Numarası
  E-posta Adresi
 • DÜĞÜN DETAYLARI

  Düğün Sahiplerinin Adı
  Etkinlik Tarihi
  Alternatif Düğün Tarihi
  Düğün karar tarihi
  Düğün tarihiniz esnek mi?
  Katılımcı Sayısı

  SORU VE YORUMLAR

  Toplantı & Düğün ve Davet talepleriniz için sorularınızı toplantı danışmanlarımıza ulaştırın.

 • SİZE ULAŞMAK İÇİN

  Tercih ettiğiniz iletişim aracı:
LÜTFEN OTEL SEÇİN