KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Bodrum’da Jazz Rüzgarı

The Marmara Bodrum, spora ve sporculara destek veren misyonunun yanı sıra sanata, sanatçıya ve festivallere verdiği değeri de taçlandıracağı müzik merkezli yeni bir etkinlik başlatıyor.

Garanti Caz Yeşili ana sponsorluğunda, tüm yıl boyunca düzenlediği konserleriyle caz müziğinin yıldız isimlerini misafir eden, Bodrum'un tek New York stilinde caz bistro lounge’ı olan Pannonica Jazz, yaz boyunca sahnesindeki performanslardan önce The Marmara Bodrum’da panoramik Bodrum Kalesi, muhteşem Ege Denizi ve Kos Adası manzarası eşliğinde yaz gecelerini daha da keyifli hale getirecek canlı caz müziği programı başlatıyor.

11 Haziran 2015’ten Eylül ayının sonuna kadar devam edecek Jazz Trio, Perşembe, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada üç gün The Marmara Bodrum havuz başında Saat 19.00 - 20.30 arasında caz severlerle buluşacak.

“Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum” / Haziran 2015 Program

11, 12 ve 13 Haziran 2015
Gitar-Vokal: Jose Carrasco
Perküsyon: Murat Özbey
Bas Gitar: Nurten Tevetoğlu
18, 19 ve 20 Haziran 2015
Vokal: Şenay Lambaoğlu
Gitar: Neşet Ruacan
Tenor Saksofon: Serhan Erkol
25, 26 ve 27 Haziran
Evrim Özşuca Trio  

“Pannonica Jazz Sunset at The Marmara Bodrum” havuz başı caz konserlerine, Temmuz’un ilk haftasında, caz dünyasının yıldız isimleri vokalde Ayşe Gencer, trompette İmer Demirer ve klavyede Elvan Aracı misafir oluyor.

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU