KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Pera’dan “Dijital Devrim” Paketi!

İstanbul’un sanat ve kültür merkezinde konumlanan The Marmara Pera, hazırladığı “Dijital Devrim Paketi” ile şehrin ritmini yakalamaya devam ediyor. 11 Haziran 2016 tarihine kadar hafta sonu bir gece otelde konaklayan misafirler, o günün fiyatına ek bir ücret ödemeden Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde açılan Dijital Devrim Sergisi’ni gezebiliyor.

The Marmara Pera’da yapılacak cumartesi veya pazar gecesi konaklamaları için geçerli olan paket, konuklara farklı ayrıcalıklar da sunuyor. Misafirler, ücretsiz sergi biletinin yanı sıra The Marmara Pera’nın deniz manzaralı odalarında, çay – kahve, su, kablosuz internet hizmetleri eşliğinde konaklayabiliyor. Ayrıca konuklara, anlaşmalı hava yollarından 500 uçuş mili hediye ediliyor.  

The Marmara Pera’nın Dijital Devrim Paketi için ücretsiz iptal ve değişiklik, giriş gününden bir gün öncesine kadar mümkün olabiliyor.

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU