KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Hotels Best Shot Points Fotoğraf Yarışması Katılım Koşulları

Kampanya tarihleri arasında The Marmara Hotels’in Instagram’daki @themarmarahotels adlı sosyal medya hesabından belirlenen hashtag ile paylaşım yapanların fotoğrafları jüri tarafından oylanarak haftanın, ayın ve yılın karesi olarak seçilecek ve The Marmara Hotels’in sosyal medya Instagram hesabından kazanan görsel paylaşılarak duyurulacaktır. #TheMarmara hashtag’i ile çekilen fotoğrafların jüri tarafından değerlendirmeye alınabilmesi için, kişi profillerinin açık hesap olması gerekmektedir. Kazanan kullanıcılar hediyelerini belirlenen otellerden kimlik ibrazı ile alabileceklerdir.

The Marmara Hotels Best Shot Points yarışması kazananları aşağıda belirtilen jüri oylaması sonucunda belirlenmektedir:

Instagram’dan The Marmara Hotels'in belirlediği hashtag ile fotoğraf paylaşanlar arasından jüri kararı ile belirlenecek haftanın karesinin sahibi (1 kazanan) her hafta, Cuma günü sosyal medya Instagram hesapından duyurulan ödülün sahibi olacaktır.

Instagram’dan The Marmara Hotels’in belirlediği hashtag ile fotoğraf paylaşanlar arasından jüri kararı ile belirlenecek ayın karesinin sahibi (1 kazanan) ilgili hafta duyurulan ödülün sahibi olacaktır.

Instagram’dan The Marmara Hotels’in belirlediği hashtag ile fotoğraf paylaşanlar arasından jüri kararı ile belirlenecek yılın karesinin sahibi (1 kazanan) ilgili hafta duyurulan ödülün sahibi olacaktır.

Kazanan şanslı kullanıcılarımızın, iletişim bilgilerini (ad soyad, e-mail) mesaj yoluyla bizlerle paylaşmaları gerekmektedir.

Aynı şekilde kazanan kullanıcılarımız, ödüllerinden 1 ay süreyle bir kere olmak üzere faydalanabileceklerdir.

Her ödülün geçerli olduğu otel bilgisi kazanan kişi iletişim bilgilerini paylaştığında tarafına iletilecektir.

The Marmara Hotels, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri veya yarışmacının diğer herhangi bir şekilde kanun hükümlerini ihlal ettiğini tespit etmesi durumunda yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar dahi yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün oyun verileri silinecek ve yarışmadan çıkartılacaktır.

The Marmara Hotels, bu kampanyaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumlu değildir.

Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, The Marmara Hotels sorumlu değildir.

Artı İletişim Yönetimi, Promoqube ve The Marmara Collection çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.

Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

The Marmara Hotels önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU