KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Bodrum’da, Yeni Yıl ayrıcalıklarla karşılanacak

The Marmara Bodrum’da,
Yeni Yıl ayrıcalıklarla karşılanacak

 

2020’yi gönlünce karşılamak isteyenler için The Marmara Bodrum, keyif, müzik, lezzet ve eğlenceyi buluşturan, ayrıcalıklı bir program, unutulamayacak bir akşam sunuyor.  

Yeni yılı şehrin stresinden uzak Bodrum’da karşılamak isteyenler için The Marmara Bodrum, bu yıl için de keyifli ve coşku dolu bir yılbaşı programı hazırladı. The Marmara Bodrum misafirleri, leziz yemekler eşliğinde gecenin tadını çıkartırken, Baia Band Grubu’nun zengin repertuarı ile de yeni yıla bol bol dans ederek girecek. Yeni yılın ilk saatlerinde düzenlenecek havai fişek gösterisi ardından gerçekleşecek DJ performansı ile de eğlence farklı bir noktaya ulaşacak.

The Marmara Bodrum, bu benzersiz yılbaşı gecesini, erken rezervasyon fırsatları ile sunuyor. 6 Aralık’a kadar yapılacak tüm rezervasyonlara yüzde 10 indirim yapılan The Marmara Bodrum Yılbaşı Galası, konaklama ile birlikte avantajlı fiyatlarla sunuluyor. The Marmara Bodrum’un bu eşsiz yılbaşı gecesine, otelde konaklamadan da katılmak mümkün.

2019 Yılbaşı Menüsü

(Zeytinyağlı Enginar Kalbi, Köpoğlu, Humus, Ahtapot Salatası)

 

Detaylı Bilgi için:

0252 999 10 10

bodrum-info@themarmarahotels.com

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU