KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Taksim, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda İkinci Oldu

İstanbul tarihi yarımadada gerçekleştirilen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda bu yıl ilk kez ‘Business Maraton’ kategorisinde de koşuldu. Ulusal ve uluslararası düzeyde öncü firmaların çalışanlarından oluşan takımların yarıştığı ‘Business Maraton’ kategorisinde, The Marmara Taksim ‘Running Team’ 54 takımı geride bırakıp, yarışmayı 4:31:10 dakika ile ikinci olarak tamamladı.

Yenikapı Miting Alanı'nda başlayıp Eyüp Feshane'den dönüşle yine aynı noktada son bulan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda 7 bin 500 bireysel sporcunun yanı sıra 55 bayrak takımı ve 55 kurumsal takım yarıştı.

The Marmara Taksim Running Team

İstanbul'un dinamizminin ve rengarenk atmosferinin simgesi Taksim Meydanı'na karşı, son teknoloji aletlerle spor yapma ayrıcalığı sunan The Marmara Taksim Gym & Spa; formda ve zinde olmanızı sağlarken, gündelik yaşamın stresinden ve rutininden uzaklaşmanıza da yardımcı oluyor. The Marmara Taksim Gym & Spa üyelerinden oluşan ‘Running Team’, koşmanın kalabalık bir grupla yapıldığında daha sportif ve eğlenceli olacağı düşüncesinden yola çıkarak ulusal ve uluslararası koşu yarışmalarına katılıyor.

The Marmara Taksim Gym üyelik ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU