KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Blog

2. ULUSLARARASI GENÇ YETENEKLER MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR19 Nis 2016

Müzik ruhun gıdasıdır diye boşuna dememişler...

Dünyada 1970 yılından beri birçok Avrupa ülkesinde düzenlenen "Uluslararası Genç Yetenekler Yarışması" ülkemizdeki genç yetenekleri keşfetmek üzere bu yıl ikinci kez Haziran ayında The Marmara sponsorluğuyla Türkiye'de gerçekleştirilecek.

Yetenekli genç müzisyenlerin keşfedildiği ve direktörlüğünü piyano virüözü Dr. Benal Tanrısever Şimşek'in üstlendiği yarışma; müzik ve müzik eğitiminin ulusal kültürde konumunu sağlamlaştırmak, genç yeteneklerin kendilerini temsil etme fırsatı yaratmak ve uluslararası düzeyde kültürler arası ilişkilerin güçlenmesini amaçlamaktadır. Müzik yarışması kanalıyla uluslararası bir etkileşim platformunun yaratılacağı bu organizasyona katılım iki aşamada gerçekleşecek:

1- Web sitesinde yapılan online başvurularla elemelere katılmak.

2- Elemeler sonucunda "Halk Beğeni" ve "Jüri Beğeni" oylarıyla belirlenen, İstanbul'da gerçekleştirilecek canlı finalde yarışmak.

9-18 yaş aralığında, tüm ulusal ve uluslararası genç yetenekler, yarışmaya Bireysel Piyano ana sanat dalında başvurabileceklerdir. (Konservatuar, güzel sanatlar veya müzik okullarında tam zamanlı okuyan piyano öğrencileri katılamamaktadır.)

2. Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması'na eklenen Özel Kategori ile de "Özel Gereksinimli Çocuk ve Gençler" yarışmaya davet edilmektedirler.

Yarışma başvurusunu 7 Mayıs 2016 tarihine kadar istenen evraklarla birlikte yapabilir, detaylı bilgi için ugy-istanbul.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dünyanın geleceğine duyduğumuz umut, sanat ve gençlikte saklı...

Can BRODO

Pazarlama Uzmanı

İstanbul’un En İyi 10 Sokak Lezzeti

13 Nis 2016

20. İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ'NDE ÖNE ÇIKAN OYUNLAR

27 Nis 2016

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU