KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Blog

23. İSTANBUL CAZ FESTİVALİ BAŞLADI!01 Tem 2016

27 Haziran Pazartesi akşamı Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde Suriye Ulusal Orkestrası ve Damon Albarn ile birlikte pek çok ünlü sanatçının eşlik ettiği konser ile 23. İstanbul Caz Festivali başlamış oldu.

Konserde Suriye Orkestrasına, Cezayir, Lübnan, Mali, Moritanya, Senegal, Tunus ve Amerika'dan birçok konuk sanatçı sahne aldı. Damon Albarn’ın Türkiye’den konuk sanatçısı ise Ceza oldu. Farklı kültür ile farklı ses ve müziklerin birlikte icra edildiği açılış konserinde ayrıca 300 kadar Suriyeli mülteci de seyirciler arasında yerini aldı.

23. İstanbul Caz Festivali Hakkında

 

Festival kapsamında 20’den fazla mekanda 200’den fazla sanatçının katılımı ile yaklaşık 50 konser verilecek.            

Festival’de Suriye Orkestrası ve Damon Albarn’ın yanı sıra, Nile Rodgers ve grubu CHIC, Joss Stone, Branford Marsalis, Kurt Elling, Kamasi Washington, Ernest Ranglin, Laura Mvula ve Roy Hargrove gibi caz, funk, dünya müziği, blues ve rock’ın farklı seslerini ağırlayacak.

Festival kapsamında anadolu yakasında ücretsiz olarak katılabileceğiniz Fenerbahçe Parkı’nda Parklarda Caz ve Kadıköy Moda’da Gece Gezmesi etkinliklerinin yanı sıra ayrıca ilk kez çocuklara yönelik bir etkinlik de yer alıyor. Çocukça Bir Gün başlıklı programda tüm gün boyunca konserler ve çeşitli atölyeler düzenlenecek.

 

Festival Alanları

 

Almanya Sefareti Tarabya Yazlık Rezidansı, Avusturya Kültür Ofisi Bahçesi, bu yıl ilk kez festivalde kullanılacak Beykoz Kundura Fabrikası ile Bomontiada, Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi, Fenerbahçe Parkı ve Fenerbahçe Khalkedon, İstanbul Erkek Lisesi Bahçesi, KüçükÇiftlik Park, Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi, Salon İKSV, Uniq Açıkhava Sahnesi, Zorlu PSM Ana Tiyatro ve Drama Sahnesi gibi çeşitli mekanlar 23. İstanbul Caz Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Festival Seyircilerine The Marmara’dan % 20 İndirim Devam Ediyor

 

Sanata ve sanatseverlere verdiği desteği Resmi Konaklama Sponsoru olduğu Müzik Festivalleri ile birleştiren The Marmara, 44. İstanbul Müzik Festivali’nde olduğu gibi bünyesinde yer alan Tuti Restaurant, Lobby Lounge, Cafe Marmara, The Marmara Chocolate Shop’ta festival biletlerini gösteren misafirlerine anında %20 indirim sunuyor olacak.

 

Herkese bol müzikli günler...

Cem KARAKUŞ

Blogger

ISABELLE VAN KEULEN TOPLULUĞU ALMANYA SEFARETHANESİ BAHÇESİ'NDE ESTİ

20 Haz 2016

Joss Stone İle Her Şeye Rağmen Müzik!

25 Tem 2016

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU