KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Blog

DİJİTAL TOPUKLARIN SESİ THE MARMARA TAKSİM’DE DUYULACAK26 Eki 2016

Uykusuz Anneler Kulübü kurucularından Perihan Gürer ve Blogcu Anne kurucusu Elif Doğan, Türkiye’nin önde gelen dijital kadınlarını bir araya getirmeye hazırlanıyorlar. 1 Kasım’da The Marmara Taksim’in mekan sponsorluğuyla gerçekleşecek 1. Dijital Kadın Zirvesi öncesi yine The Marmara Taksim’in Prediential Suite’inde Elle dergisine röportaj veren ikili zirveyle ilgili düşüncelerini ve heyecanlarını paylaştılar.

“Amacımız dijital içerik üreticileriyle, onları takip eden insanları bir araya getirerek, birbirlerinin bilgi ve deneyimlerinden yararlanabildikleri ve ilham alabilecekleri bir platform oluşturmak.” diyor Elif Doğan. Daha detaylı ele alırsak; dijital dünyada kadının yeri, sosyal medyada iş yapmanın etik boyutu, “alternatif söylem” ve “online güvenlik” kavramları, içerik üretimini yakından ilgilendiren bir çok konu ve benim hikayem başlığı altında katılımcıların hikayelerine yer verilecek.

Henüz 1.’si düzenlenmesine rağmen, konuklar da oldukça başarılı. Ayşe Arman, Serdar Kuzuloğlu, Leyla Alaton, Refika Birgül, Elif Tanverdi namıdiğer Çizenbayan, Merve Özkaynak, Deniz Erdem, Feyza Altun, Meriç Küçük, Derya Divrikli Gül, Özgür Bolat ve Ali Koç konuşmacılar arasında yer alacak.

Tüm Dijital Kadınları 1 Kasım’da The Marmara Taksim’e bekliyoruz. Ayrıntılar için http://www.dijitaltopuklar.com

Can BRODO

Pazarlama Uzmanı

Joss Stone İle Her Şeye Rağmen Müzik!

25 Tem 2016

YENİ YILI EVİNDE KARŞILAYACAKLARI BURAYA ALALIM

23 Ara 2016

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU