KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Blog

Joss Stone İle Her Şeye Rağmen Müzik!25 Tem 2016

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 23. İstanbul Caz Festivali kapsamında ki İstanbul konserini iptal etmeyen Joss Stone, 23 Temmuz Cumartesi akşamı binlerce hayranı ile Zorlu PSM sahnesinde buluştu.

Aylar önce Küçükçiftlik Park’ta yapılacağı açıklanan Joss Stone konseri, performanstan birkaç gün önceki değişiklikle Zorlu PSM sahnesine alınmasına rağmen oldukça yoğun bir katılım ile konser gerçekleşti.

Saat 21:15’te her zamanki gibi yalın ayak sahneye çıkan Joss Stone bir süre sonra sahneden inerek oturma düzeni halindeki hayranlarını ellerinden tutup ayağa kaldırdı ve sahne önüne çağırdı. Birkaç dakika sonra koltuklarında oturan kimse kalmadığı, herkesin ayakta olduğu Zorlu PSM sanki bir açık hava konserine dönüştü. Sahne önünden itibaren arkalara kadar uzanan hayran kitlesi Joss Stone’a tüm performansı boyunca eşlik etti. Big Old Game, Music, This Ain’t Love, Love Me, New Born gibi sevilen şarkıları ile hayranlarını coşturan Joss Stone bazı kelimelerin Türkçe karşılıklarını merak ettiğini ifade etti. Hayranlarına sorarak “Merhaba”, “Nasılsınız”, “Şerefe”, “Teşekkürler” gibi kelimelerin telaffuzlarını öğrenerek sahnede kelimeleri Türkçe olarak tekrarladı. Ayrıca “Eğer bir Türk erkeğine aşık olursam o zaman bunu kullanmak için ihtiyacım var“ diyerek “I Love You” cümlesinin anlamını sordu ve sahneden tüm dinleyicilerine “Seni seviyorum” diye seslendi.

Sahnede her konserinde olduğu gibi yine sıcak çayını içen star, hayranlarına az önce öğrendiği gibi Türkçe olarak “Şerefe” diye seslenerek fincanını kaldırdı.

Konser günü The Marmara Pera Oteli önünden zafer işaret yaptığı fotoğrafını “Hello İstanbul” altyazısı ile Instagram hesabında paylaşarak tüm dünyaya barış mesajı verirken bu olumsuz günlerde yalnız olmadığımızı tüm Türk halkına hissettirmiş oldu.

Teşekkürler Joss Stone...

Cem KARAKUŞ

Blogger

23. İSTANBUL CAZ FESTİVALİ BAŞLADI!

01 Tem 2016

DİJİTAL TOPUKLARIN SESİ THE MARMARA TAKSİM’DE DUYULACAK

26 Eki 2016

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU