KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Blog

Kendinizi ‘’Şifa Veren Eller’’ ile Şımartın!11 Mar 2016

İstanbul gibi bol stresli ve yoğun tempolu bir şehirde yaşarken arada durup kendimize vakit ayırmamız­gerekiyor. İşte tam da böyle; kendinizle başbaşa kalmak, rahatlamak, yenilenmek istediğiniz zamanlarda, spa merkezlerinde kendini şımartarak geçirilecek bir güne ‘’hayır’’ diyebilecek kimseyi tanımıyorum.­ Vücut ve cilt bakımları, sizinle ilgilenen birilerinin olması harika! Tabii, size dokunulmasından hoşlanmıyorsanız rahatlamanın başka yollarını tercih edebilirsiniz ama emin olun; ne yaptıklarını bilen profesyonellerin ellerine kendinizi bıraktığınızda seans sonunda­ yeni doğmuş bir bebek gibi hissedeceksiniz ve bir sonraki seansı dört gözle bekleyeceksiniz.

Ne şanslıyım ki dünyanın dört bir yanından birçok spa merkezini ziyaret ettim, çeşitli tedavi alternatiflerini denedim, hepsinin yöntemleri birbirinden farklıydı ama sonuç hep aynıydı: rüya gibi bir deneyim! Masajın sadece fiziksel olduğunu düşünmek yanıltıcı olabilir, duyularınızı uyandıracak doğru terapisti bulduğunuzda hayata başka bir gözle bakabilirsiniz.

Ve şimdi size güzel bir haberim var! Artık ‘’o’’ özel terapisti bulmak için çok uzaklara gitmenize gerek yok çünkü kendisi İstanbul’da! Jaspal Singh’in şifa veren elleri Nisan ayının ortasına kadar The Marmara Taksim Spa’da hizmetinizde olacak. Jaspal’ın The Marmara Taksim’e gelmesini sabırsızlıkla bekleyenlerden ve geldiğinde de artık onunla simgeleşmiş ünlü terapötik masajını ilk deneyenlerden biriydim. Yöntemi benim daha önceki deneyimlerimden farklıydı ve çok memnun ediciydi. Jaspal’I diğerlerinden ayıran vücuttaki problemli bölgeleri tespit ederken fiziksel ve duygusal durumunuzu göz önünde bulundurarak psikolojik problemleriniz ekseninde ağrılı noktalara doğru temas etmesiydi. Ellerindeki iyileştirici gücü gerçekten hissettiğimi ve sadece tek seansta kendimi yenilenmiş hissettiğimi söylemeliyim.­ Jaspal Singh’in iyileştirici terapilere yaklaşımınızı değiştirmesini ve hayatınızı nasıl etkileyebileceklerini kendiniz görmeniz adına daha fazla ipucu verip sürprizi bozmak istemiyorum. Onun yerine, vücudunuza ve ruhunuza çok iyi gelecek bu deneyimi bizzat yaşamanız için sizi The Marmara Taksim Spa’ya davet ediyorum.

Minay MASIMOVA

Misafir İlişkileri Yöneticisi

Taşı Toprağı Altın İstanbul

14 Oca 2016

35. İstanbul Film Festivali’nde Kaçırmamanız Gereken 5 Film

07 Nis 2016

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU