KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
 • OTELLER
 • MENÜ
 • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Catering

25 yılı aşkın süredir vazgeçilemeyen lezzet: The Marmara Catering

The Marmara Catering

5 yıldızlı otel hizmetini otel dışına taşıyan The Marmara Catering, 25 yılı aşkın süredir Türk ve Dünya mutfaklarından sentezlediği çok özel menüleriyle yurt içi ve yurt dışında profesyonel hizmet sunarak seçkin davetlerin mimarı olmaya devam ediyor.

Tecrübeli şefleri ve yönetim kadrosuyla mekan ve konsepte uyumlu yaratıcı menüler sunar.

Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Sosyal Davetler, VIP misafir ağırlamaları, Şirket içi etkinlikler, Ev Davetleri gibi farklı ihtiyaçlara göre hizmet verir.

Organizasyon öncesi alan/mekan keşfi yapan ekip, misafir beklentileri doğrultusunda sezon, katılımcı sayısı/profili ve davet konseptini göz önünde bulundurarak en uygun çözümü sunar.

The Marmara’nın kurumsal kimliği, profesyonel hizmet kalitesi, tecrübesi ve referansları da daha önce ortaya konan işlerin göstergesi niteliğindedir.   

GİZLİLİK

Davet sahiplerinin önceliklerinden biri olan “gizlilik” The Marmara Catering garantisi ve güvenilirliğiyle sunulur. Birçok ünlü ismin ve kurumun The Marmara Catering’i tercih etmelerinde bu özelliğimiz önemli bir rol oynamaktadır.

KAHYA HİZMETİ

The Marmara Catering’in sizi bir yandan özel hissettirirken, bir yandan da sürecin yükünü üzerinizden alan butler service’i ile siz sadece tek bir kişi ile muhattap olursunuz. Gerisini ise butler’ınız sizin için yerine getirir. The Marmara Catering’e özel bu servis ile size sadece organizasyonunuzun keyfini çıkarmak kalır.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ SERVİS

The Marmara Catering’in menüleri, servisi ve sunumu sizin beklentilerinize göre dizayn edilerek, davetinize özel bir tasarım yapılır. Dileğinize göre bu süreçte şeflerimiz ve yöneticilerimizle iletişimde olarak, hayal ettiğiniz daveti birebir gerçekleştirmenize olanak sağlarız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Saudia olarak organizasyon öncesi, süresince ve sonrasında The Marmara Taksim personeli ve sizlere güler yüzünüz, yardımseverliğiniz, misafirperverliğiniz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

  Saudia Airlines
 • Çok güzel bir toplantı geçirdik. Öncelikle bunun için size ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

  İbrahim Ethem Ulagay
 • Her şey için çok teşekkür ederiz. Bizim için harikaydı, tüm çevremize sizleri tavsiye edeceğiz.

  Alp & Merve Arabacıoğlu Düğün
 • Çok keyifli ve başarılı bir organizasyondu. Tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Her şey son derece güzel ve özeldi.

  Orhan & Şehla İsvan Düğün
 • 21 Haziran 2016 tarihinde vermiş olduğumuz iftar davetimizde her zamanki gibi profesyonel tavrınız, kaliteli servisiniz ve güler yüzlü ekibiniz ile bizleri yine mutlu ettiniz.

  Betül Bayraktar
 • Başta yöneticiler ve Tolga usta olmak üzere, etkinlikte emeği geçen tüm ekibinize teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi, ellerinize sağlık tekrar.

  Türkiye Jokey Kulübü – White Turf Daveti
 • Ufak çapta, fakat prestijli bir grup olması sebebiyle sizlerden gruba çok daha fazla özen gösterilmesini talep etmiştik. Sizler de bu çerçevede destek vererek bizleri kırmadınız ve her zamanki profesyonelliğiniz ile çalıştınız.

  Visitur – DHL İhracatın Yıldızları Ödül Töreni
 • 30 Nisan 2016 akşamı düzenlediğimiz akşam yemeği etkinliği ile ilgili olarak tüm katılımcılar adına size ve ekip arkadaşlarınıza çok teşekkür etmek istiyorum.

  Genom Bilişim
 • 16 Nisan 2016 tarihinde oğlumuz Mustafa ile Kızımız Sinemin düğün törenleri otelinizde gerçekleşti. Bizler çok memnun ve mutlu olduk. Tüm misafirlerimizden güzel geri dönüşler aldık.

  Bülent Odaman
 • Dün gerçekleştirdiğimiz Genel Kurul toplantımız sırasında takımınızın göstermiş olduğu yakın ilgi ve destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

  AKDER
KAPAT

Referanslar

25 yılı aşkın süredir hayallerinizi gerçekleştiriyoruz...

ETKİNLİK TALEPLERİNİZ İÇİN SİZİ ARAYALIM

The Marmara yemek servisi, konsept ve mekanla uyumlu menüler oluşturarak usta sınıf şefleri ve yöneticileri ile cennetsel bir deneyim sunuyor.

Adınız
Soyadınız
Telefon Numarası
E-posta Adresi
Mesaj

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

Sevdikleriniz ile birlikte sevgi ve huzur dolu, sağlıklı Bayramlar dileriz🤍🙏🏼 https://t.co/NumRsaMEPN

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU