KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

The Marmara Hotels & Residences COO’sundan Mesaj

Misafirlerimizin sağlığı, en büyük önceliğimiz

Türkiye’nin turizm ve konaklama sektöründeki en köklü markalarından The Marmara Hotels Grubu olarak, 40 yıldır hizmet verdiğimiz tüm otellerimizde misafirlerimizin sağlık ve memnuniyetini en üst düzeyde öncelik olarak görüyoruz.

COVID-19 pandemisinin ilk gününden itibaren otellerimizdeki tüm yaşam alanlarında hijyen ve dezenfeksiyon tedbirlerini en üst seviyeye çıkardık. Ortaya çıkan yeni durum doğrultusunda mevcut prosedürlerimizi güncelleyerek, geliştirdiğimiz “Because We Care” sloganı ile yeni tedbir ve uygulamaları en ileri seviyede hayata geçirdik.

Salgınla mücadelede hızlı hareket edebilmek adına öncellikle The Marmara Hotels Grubu’nun üst yönetimi, departman yöneticileri, işyerindeki uzman ve profesyonellerin de içinde bulunduğu pandemi kurul ve komitelerini kurduk. Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile yerel otoritelerin aldığı tüm kararlarının ve prosedürlerinin eksiksiz uygulanması için yoğun ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Alınması gereken ilave tedbirleri konusunda uzman kişi ve kurumlarla görüş alışveriş bulunan kurullarımız, bu doğrultuda oluşan yeni normallerimiz için özel prosedürler hazırladı. Pandemi, tedbirler ve yeni prosedürlerimiz doğrultusunda çalışanlarımıza verdiğimiz yoğun ve ayrıntılı eğitimleri, her aşamada güncellemeye devam ediyoruz.

Rentokil ve Eczacıbaşı gibi alanlarından en iyi olan firmalardan alınan desteklerle tedbir ve uygulamalar hayata geçirildi.

The Marmara Hotels Grubu olarak; misafirlerimizin memnuniyetinin yanı sıra sağlıklı ve güven içinde, gönül rahatlığıyla konaklamalarını sağlayabilmek için, özellikle hijyen ve dezenfeksiyon noktasındaki çalışmalarımızı en üst düzeye çıkardık. Sosyal Mesafe, Temassız Hizmet veya Minimum Temasla Hizmet sağlayabilecek birçok yeni önlemi hayata geçirdik.

COVID-19 ya da daha sonra ortaya çıkabilecek salgınlara karşı bugüne kadar bilimsel olarak, kabul görmüş tüm tedbir, öneri ve tavsiyeleri göz önünde bulundurarak, çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Sağlıklı günler dileriz,
Ata Eremsoy
The Marmara Hotels & Residences COO

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU