• GİRİŞ TARİHİ
  • ÇIKIŞ TARİHİ
  • YETİŞKİN
  • REZERVASYON
Değerli Misafirimiz, otelimiz geçici bir süreliğine hizmet verememektedir.

Değerli Sağlık Çalışanları;

Sağlığımız ve güvenliğimiz adına sergilemiş olduğunuz özverili çalışma için teşekkür ederiz. The Marmara Taksim’in belirli katlarını, izole ve rahat dinlenme alanı ihtiyacında olan sağlık çalışanlarımızın hizmetine açmış bulunmaktayız.
 

The Marmara Grubu olarak;

Uluslararası standartlarda hizmet sunduğumuz tüm otellerimizde en önemli önceliğimiz misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğidir.

COVİD 19 salgının ortaya çıktığı günden beri otellerimizdeki tüm yaşam alanlarında tedbirlerimizi en üst seviyeye çıkarttık. Çalışanlarımız ile birlikte temizlik, hijyen ve kaliteden ödün vermeden siz değerli misafirlerimize en huzurlu ve en sağlıklı ortamı yaratmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Bunu yaparken de Dünya Sağlık Örgütü, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulu ile uzmanların belirlediği tüm protokollere uyuyoruz.

Hijyen standartlarımızı maksimum düzeye çıkardık. Günlük temizlikte kullanılan klor bazlı yüzey temizleyici ve alkol bazlı dezenfektanın yanı sıra, sık kullanılan alanlara su bazlı nanoteknolojik antiviral uygulama ile tüm yüzeylere gümüş iyon aktif dezenfeksiyon yapılmıştır. Otelin genel alan, misafir oda ve koridorlarında hava temizliği için ise ozon makinası kullanılmaktadır.

Bu dönemde biz üzerimize düşen her şeyi yaparken, siz değerli dostlarımızdan ricamız; yetkililerin tüm uyarılarını dikkate almanız. Özellikle Dünya Sağlık Örgütü’nün el ve solunum hijyeni ile güvenli gıda uygulamaları noktasında açıkladığı tedbirler gerek virüsten koruma gerekse de salgının yayılmasının önlenmesinde büyük önem taşımaktadır.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve mutluluğu bizim için değerlidir. Salgının bittiği, hayatın yeniden coşkuyla yaşandığı sağlıklı ve güzel günlerde buluşmak dileğiyle.

Ata Eremsoy
COO
The Marmara Hotels & Residences

LÜTFEN OTEL SEÇİN