• GİRİŞ TARİHİ
  • ÇIKIŞ TARİHİ
  • YETİŞKİN
  • REZERVASYON

THE MARMARA AİLESİNE KATILIN

AKADEMİK İŞBİRLİĞİ

The Marmara otelleri, akademik çalışmalarını Özyeğin Üniversitesi ve Le Cordon Bleu Istanbulişbirliğiyle yürütmektedir.

ONCALL İŞ İLANLARI

Dinamik, öğrenmeye açık, turizm sektöründe tecrübe kazanmak isteyen gençler, öğrenciler!

Hem çalışıp, hem öğrenip hem de kendi harçlığınızı kazanmak ister misiniz? Türkiye'de turizmin köklü ve öncü kurumlarından biri olan The Marmara Grubu, The Marmara Taksim Oteli'ne ve The Marmara Esma Sultan'a çağrı üzerine (on call) çalışacak çalışma arkadaşları arıyor. Eğer siz de;

"Yetenekli, kendimi geliştirmeye ve yeniliklere açığım, insan ilişkilerinde sıcakkanlı ve ölçülüyüm, esnek çalışma saatlerine uyumluyum, kendime ve İngilizce bilgime güveniyorum" ve tabii ki "The Marmara misafirlerini memnun edecek en doğru ve hızlı servisi ben yapabilirim" diyorsanız ve en az lise mezunu iseniz The Marmaralılar arasında yerinizi almaya ne dersiniz?

Güncel özgeçmişlerinizi oncall@themarmarahotels.com adresine bekliyoruz.

AÇIK POZİSYONLAR

BAŞVURU FORMU

Ad
Soyad
Telefon
E-posta

Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

LÜTFEN OTEL SEÇİN