KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

Otelimizde yapacağınız konaklamalarda HES kodu almanız gerekmektedir.

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Politikalar

KVKK Güvenlik Kameraları Aydınlatma Metni

The Marmara Otelleri , Esma Sultan Yalısı , Zeyrek Çinili Hamam Binalarının

Genel İç ve Dış Alanlarında Yer Alan Güvenlik Kameraları Hakkında Aydınlatma Metni

Bu Aydınlatma metni, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10.maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından hazırlanmıştır.

The Marmara Taksim Oteli Hizmet binamızda, bina ana giriş kapıları, bina dış cephesi, lobi, resepsiyon alanı, Restoran, bar ve toplantı salonları, kat koridorları, mal kabul alanı, otopark, asansör içleri, misafir genel alanlarında bulunan toplam 312 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

The Marmara Pera Oteli Hizmet binamızda, bina ana giriş kapıları, bina dış cephesi, kat koridorları, asansör içleri, restoran ve bar alanları, toplantı salonları, resepsiyon alanları, misafir genel alanları, mal kabul alanında bulunan toplam 96 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

The Marmara Şişli Oteli Hizmet binamızda, bina ana giriş kapıları, bina dış cephesi, kat koridorları, asansör içleri, restoran ve bar alanları, toplantı salonları, resepsiyon alanları, misafir genel alanlarında bulunan toplam 65 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

The Marmara Antalya Oteli Hizmet binamızda; bina ana giriş kapıları, kat koridorları, restoran, bar, toplantı salonları, bahçe, sahil, dönen bina genel alanları, misafir genel alanları, asansör içleri, resepsiyon alanları, mal kabul alanı ve havuz çevresinde toplamda 116 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

The Marmara Bodrum Oteli Hizmet binamızda; bina ana giriş kapıları, bina dış cephesi, otopark, kat koridorları, asansör içleri, restoran ve bar alanlarında, misafir genel alanlarında, resepsiyon alanlarında bulunan toplam 59 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

The Marmara Esma Sultan Yalısı Hizmet binamızda; bina ana girişi ve dış alanlarında, misafirlerin kullandığı genel alanlarda, personelin kullandığı genel alanlarda bulunan toplam 24 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

Zeyrek Çinili Hamamı  binası şantiyemizde ;  giriş kapısı dış alanı , Arkeolog deposu , ofislere giden alan, Teknik alanlar  , Mimar ofis önü, idari ofis önü alanlarında bulunan toplam 17 adet güvenlik kamerası vasıtasıyla ve bina güvenliğinin sağlanması amacıyla yalnız görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

Söz konusu kişisel veri, Kanunun 5.maddesinde yer alan’’ Kanunlarda açıkça öngörülmesi ‘’ ve ‘’ Veri sorumlusunun hukuki yükümlülüğünü yerine getirebilmesi için zorunlu olması ‘’ ve ‘’ İlgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması ‘’ hukuki sebebine dayanarak otomatik yolla işlenmektedir.

Söz konusu kişisel veriler hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği yazılı talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir.

Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11.maddesi kapsamındaki taleplerinizi ‘’ Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkındaki Tebliğe ‘’ göre veri sorumlusu İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş.’nin Osmanlı Sokak No: 9 Taksim -Beyoğlu- İstanbul adresine yazılı olarak iletebilirsiniz.

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU