DÜĞÜN

Muhteşem Akdeniz ve Toros manzarası eşliğinde, yeşillikler içerisinde bir düğün hayal edin…

sayfayı
kaydırın
Değerli Misafirimiz, otelimiz geçici bir süreliğine hizmet verememektedir.
DÜĞÜN
Muhteşem Akdeniz ve Toros manzarası eşliğinde, yeşillikler içerisinde bir düğün hayal edin…

Bahar ve yaz düğünlerinin vazgeçilmez mekanı The Marmara Antalya, yemyeşil, uçsuz bucaksız bir bahçede, düğün akşamınıza yakışan zarif bir ortamda, size şıklığı ve kaliteyi bir arada sunuyor…

650 kişiye kadar yemekli, 1000 kişiye kadar kokteyl davetlerine kusursuz ev sahipliği yapan The Marmara Antalya’da her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor. Mekan süsleme, ışık ve ses sistemi, geceye özel menü, canlı müzik ve açık hava gece kulübünde düzenlenen “after party” gibi detaylar gecenizi daha da unutulmaz kılıyor.

The Marmara Antalya’nın usta şeflerinin elinden çıkan seçkin lezzetler, siz ve misafirleriniz için özel olarak hazırlanıyor. İsteğinize göre ordövr tabağı, ara sıcaklar, kırmızı et, beyaz et ve balık gibi seçenekler arasından kendi isteğinize uygun bir menü oluşturabiliyorsunuz. Konuklarınızı kokteylde ağırlamak isterseniz, sıcak-soğuk kanepeler, zengin salata büfesi ve tatlı büfesi gecenize eşlik ediyor. Hayalinizdeki düğün pastasını ise The Marmara Antalya’nın ödüllü pasta şefleri sizin için hazırlıyor.

Rüya gibi bir düğünün ardından The Marmara Antalya sizi balayı odasında ağırlıyor...

Dünyanın en özel otelleri arasında yer alan The Marmara Antalya, farklı tasarımı, restoranları, sunduğu imkanları, açık hava etkinlikleri, Spa’sı ile uzun yıllar hatırlayacağınız bir balayı yaşamanızı da sağlıyor...

Daha fazla bilgi için: 0242 249 36 00

+
TEKLİF İSTEYİNİZ

The Marmara Esma Sultan’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Uzman ekibimiz kusursuz ve hafızalardan silinmeyecek organizasyonlar için size yol göstereceklerdir.
Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek veya toplantı planlamak için aşağıdaki bilgileri doldurarak teklif isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ

    Adınız
    Soyadınız
    Telefon Numarası
    E-posta Adresi
  • Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

THE MARMARA ANTALYA DÜĞÜN CONTACT
LÜTFEN OTEL SEÇİN