aşağı
kaydırın
  • GİRİŞ TARİHİ
  • ÇIKIŞ TARİHİ
  • YETİŞKİN
  • REZERVASYON
Değerli Misafirimiz, otelimiz geçici bir süreliğine hizmet verememektedir.

TUTİ RESTAURANT

“The Marmara Tuti Restaurant’ta yemek yerken yapacak çok şey bulacaksınız...”

Sıra dışı tasarımı ile The Marmara Tuti Restaurant, geleneksel “sessiz otel lobisi” kavramına yeni bir yaklaşım getiriyor... Tırmanma duvarı, okuma köşeleri, internet köşesi, bilardo masası, farklı sanatçılara ait tabloların bulunduğu “Sanat Sütunu”, egzotik baharatların yer aldığı “Sakız Ana Sütunu” ve otele ilişkin yorumların yazılıp asıldığı “grafiti bölümleri” ile sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz, farklı bir lobi ve restoran deneyimi yaşatıyor.

 

The Marmara Tuti Restaurant’ta, Akdeniz mutfağının en seçkin lezzetleri size özel hazırlanarak açık büfe kavramına yeni bir bakış açısı getiriliyor. Genç ve yetenekli şeflerin organik ve yerel ürünler kullanarak hazırladıkları füzyon mutfağının en sağlıklı ve yaratıcı örnekleri ise Summer Bar, Summer Garden,Beach Bar, Revolving Lounge ve geniş bahçenin içinde yer alan “Food Corner”larda modern sunumlarıyla sizi bekliyor.

REZERVASYON YAPIN +

REZERVASYON FORMU

Ad Soyad
E-posta
Telefon
Kişi sayısı

Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

LÜTFEN OTEL SEÇİN