DÜĞÜN

Tutkunun mekanı Bodrum’da, hayallerinizin düğününde “evet” deyin...

sayfayı
kaydırın
Değerli Misafirimiz, The Marmara Taksim otelimiz size özel fiyatlardan hizmet vermektedir.
DÜĞÜN
Tutkunun mekanı Bodrum’da, hayallerinizin düğününde “evet” deyin...

Tuti Light House’un panaromik Bodrum manzarası eşliğinde düzenlenen 1 saatlik kokteylin ardından, The Marmara Bodrum’un ödüllü aşçılarının hazırladığı gecenize özel bir düğün yemeği size ve davetlilerinize unutamayacağınız saatler yaşatıyor. Düğün pastanız kesilirken özel bir sunumla şampanya ikramı ve daha birçok sürpriziyle The Marmara Bodrum, hayatınızdaki en önemli günü unutulmaz kılıyor.

Hem sizin hem de misafirlerinizin memnuniyeti için, sizin uğraşmak zorunda kalmayacağınız en ufak detayların bile düşünüldüğü düğün organizasyonlarında özel anı defteri, misafirlerinizin özel araçlarla otel-havalimanı transferi gibi pek çok şey, sorunsuz bir gece yaşamanız için organize ediliyor. Seçeceğiniz müzik türü ve şarkı listesiyle DJ performansı size ve misafirlerinize eğlenceli ve hoş saatler yaşatıyor. İsteğiniz üzerine kuaför, fotoğraf ve video çekimi hizmetleri de ekstra olarak organize edilebiliyor.

Dünyanın en seçkin otellerine verilen “Five Star Diamond Award” ödülüne sahip, dünyanın en iyi butik otellerinden biri olarak tanınan The Marmara Bodrum, sadece yazın değil kışın da kusursuz düğünlere ev sahipliği yapıyor.

The Marmara Bodrum, aynı zamanda balayını Bodrum’da geçirmek isteyen çiftlere özel hizmetleriyle de en fazla tercih edilen oteller arasında yer alıyor. Çiftleri romantik ve unutulmaz bir balayı yaşamaları için pek çok sürpriz bekliyor. Balayı için özel süslenmiş odalarda konaklama imkanı, odaya özel kırmızı şarap ve meyve servisi, çiftlere özel ücretsiz 30 dakikalık senkronize masaj, spa harcamalarında ek %10 indirim, VIP havalimanı transferi gibi pek çok hizmet, çiftlerin mükemmel bir balayı yaşaması için düşünülen detaylardan yalnızca birkaçı.

+
TEKLİF İSTEYİNİZ

The Marmara Esma Sultan’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Uzman ekibimiz kusursuz ve hafızalardan silinmeyecek organizasyonlar için size yol göstereceklerdir.
Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek veya toplantı planlamak için aşağıdaki bilgileri doldurarak teklif isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.

  • İLETİŞİM BİLGİLERİ

    Adınız
    Soyadınız
    Telefon Numarası
    E-posta Adresi
  • Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

THE MARMARA BODRUM DÜĞÜN CONTACT
LÜTFEN OTEL SEÇİN