KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

Düğün

Tutkunun mekanı Bodrum’da, hayallerinizin düğününde “evet” deyin...

Düğün

Tuti Light House’un panoramik Bodrum manzarası eşliğinde düzenlenen  nikah ve kokteylin ardından, The Marmara Bodrum’un ödüllü aşçılarının hazırladığı gecenize özel  düğün yemeği size ve davetlilerinize unutamayacağınız saatler yaşatıyor. Düğün pastanız kesilirken şampanya ikramı ve daha birçok sürpriziyle The Marmara Bodrum, hayatınızdaki en önemli günü unutulmaz kılıyor.

Hem sizin hem de misafirlerinizin memnuniyeti için, en ufak detayların bile düşünüldüğü düğün organizasyonlarında, sorunsuz bir gece yaşamanız için her şey en ince ayrıntısına kadar organize ediliyor. Seçeceğiniz müzik türü ve şarkı listesiyle DJ performansı size ve misafirlerinize eğlenceli ve hoş saatler yaşatıyor.

Dünyanın en seçkin otellerine verilen “Five Star Diamond Award” ödülüne sahip, dünyanın en iyi butik otellerinden biri olarak tanınan The Marmara Bodrum, sadece yazın değil kışın da kusursuz düğünlere ev sahipliği yapıyor.

The Marmara Bodrum, aynı zamanda balayını Bodrum’da geçirmek isteyen çiftlere özel hizmetleriyle de en fazla tercih edilen oteller arasında yer alıyor. Çiftleri romantik ve unutulmaz bir balayı yaşamaları için pek çok sürpriz bekliyor. Balayı için özel süslenmiş odalarda konaklama imkanı, odaya özel kırmızı şarap ve meyve servisi gibi pek çok hizmet, çiftlerin mükemmel bir balayı yaşaması için düşünülen detaylardan yalnızca birkaçı.

TEKLİF İSTEYİNİZ

First Name
Last Name
Phone Number
Email Address
Event Date
Please type in your question for our meeting planing consultants.

Yokusbaşı Mahallesi, Suluhasan Cad. No:18 48400 Bodrum Muğla TURKEY

+90 252 999 10 10

+90 0212 292 33 19

bodrum-info@themarmarahotels.com

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU