KONUM SEÇ

 - 

REZERVASYON YAP
  • OTELLER
  • MENÜ
  • TEKLİFLER
REZERVASYON YAP

GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

YETİŞKİN
REZERVASYON
GİRİŞ TARİHİ - ÇIKIŞ TARİHİ

 - 

OTELLER

GYM

The Marmara GYM ile Hayat Kalitenizi Yükseltin

GYM

The Marmara GYM Bodrum gelişmiş spor aletleriyle donanmış fitness merkezinde, size tatilde de spor yapabilme imkanı sunuyor.

Manzaraya karşı yüzmek isteyenler için Bodrum manzaralı havuzu, sıkı yüzücüler için yarı olimpik havuzu, tenis kortu, squash alanları ile de The Marmara GYM Bodrum, siz sağlık ve spor dolu bir tatil vaat ediyor.

 

Kişiye Özel Programlar

Bireyin sağlık durumunu, yaşını, kilosunu, hareket kabiliyetini, spor geçmişini göz önünde bulundurarak, bireyin hedefine göre “kişiye özgü” verdiğimiz egzersiz programlarıdır.

 

Pilates Grup Dersleri

8 – 10 kişiden oluşan pilates grup derslerimiz; kış aylarında MAR-MA salonunda, yaz aylarında ise kale manzaralı, doğayla iç içe olan yeşillik alanda, otel misafirlerinin ücretsiz olarak katılabilecekleri bir sınıftır.

 

Dersler 

Sabah ve akşamları çeşitli fitness derslerine katılabilirsiniz. Ayrıca 8 – 10 kişiden oluşan pilates grup derslerimiz; kış aylarında MAR-MA salonunda, yaz aylarında ise kale manzaralı, doğayla iç içe olan yeşillik alanda, otel misafirlerinin ücretsiz olarak katılabilecekleri bir sınıftır.

 

Tenis ve Basketbol

Tenis ve basketbol sahalarından yararlanabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz özel tenis dersi ayrıcalıklarından faydalanabilir. Ayrıca tesisimizde masa tenisi ve squash kortları bulunmaktadır.

 

Üyelik

The Marmara Bodrum Gym otelimizde konaklamayan misafirlerimize de farklı üyelik alternatifleri sağlıyor. Üyeler spor salonu, basketbol, tenis ve squash kortlarına ek olarak açık havuzlar da dahil olmak üzere tesisimizdeki tüm havuzları kullanabiliyorlar. Tam üyelik paketi Tuti Restaurant ve barda %15 indirim gibi avantajlar da içermektedir.

Spor Salonu Formu

The Marmara, size daha sağlıklı bir yaşam sunuyor. Deneyimli eğitmenler, en son programlar ve yan hizmetler sayesinde yaşam kalitenizi bir üst seviyeye taşıyın. Sizin için doğru yeri seçerek The Marmara GYM yolculuğuna başlayabilirsiniz.

Adınız
Soyadınız
Telefon
e-posta
Mesaj

The hotel grounds are gorgeous, with spectacular views from the pool and the terrace restaurant. Our room had an enormous balcony with breathtaking views.

The Marmara Bodrum

We are happy to participate Imex America 2021. Don’t forget to book your appointment with us! Stand no: EO616 https://t.co/k75wMzXIye

The Marmara Group

Kafessiz Yumurta Tedarik Taahhüdü18 Ara 2020

BENİ OKU