• GİRİŞ TARİHİ
 • ÇIKIŞ TARİHİ
 • YETİŞKİN
 • REZERVASYON
Değerli Misafirimiz, The Marmara Taksim otelimiz size özel fiyatlardan hizmet vermektedir.
THE MARMARA GYM İLE TATİL VE SPORU BİRLEŞTİRİN

Geçici bir süre için servis dışıdır!

The Marmara GYM Bodrumi gelişmiş spor aletleriyle donanmış fitness merkezinde, size tatilde de spor yapabilme imkanı sunuyor.

Manzaraya karşı yüzmek isteyenler için Bodrum manzaralı havuzu, sıkı yüzücüler için yarı olimpik havuzu, tenis kortu, squash alanları ile de The Marmara GYM Bodrum, siz sağlık ve spor dolu bir tatil vaat ediyor.

Kişiye Özel Programlar
Bireyin sağlık durumunu, yaşını, kilosunu, hareket kabiliyetini, spor geçmişini göz önünde bulundurarak, bireyin hedefine göre “kişiye özgü” verdiğimiz egzersiz programlarıdır.

Pilates Grup Dersleri
8 – 10 kişiden oluşan pilates grup derslerimiz; kış aylarında MAR-MA salonunda, yaz aylarında ise kale manzaralı, doğayla iç içe olan yeşillik alanda, otel misafirlerinin ücretsiz olarak katılabilecekleri bir sınıftır.
 

TEKLİF AL ARKADAŞINA HEDİYE ET
Devamı Devamı,Kapat
+

SPOR SALONU FORMU

 • Adınız
  Soyadınız
  Telefon Numarası
  E-posta Adresi
  Adınız
 • Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

LÜTFEN OTEL SEÇİN