aşağı
kaydırın
  • GİRİŞ TARİHİ
  • ÇIKIŞ TARİHİ
  • YETİŞKİN
  • REZERVASYON

RESTORAN & BAR

“Her öğün aradığınız lezzetler The Marmara Şişli Lobby Lounge’da”

The Marmara Şişli'nin lobi katında hizmet veren Lobby Lounge, kahvaltıdan akşam yemeğine uzanan zengin seçenekleriyle her öğün aradığınız lezzeti size sunuyor.

Lobby Lounge’ın kendine özgü kahvaltı tabaklarıyla güne başlamak size ekstra enerji kazandıracak. “Thin crust” pizzaları, wrap’leri, noodle’ları, hamburgerleri ise adeta birer lezzet bombası... Demleme çayı, sıcak-soğuk özel kahve ve freezer çeşitleri, smoothie’leri ise günün her saatinde size eşlik edebilir.

İş yemeklerinden özel kutlamalara kadar tüm buluşmalara ev sahipliği yapan Lobby Lounge, her gün sabah 06.30'dan gece 24.00'ye kadar hizmet veriyor

REZERVASYON YAPIN +

Hizmet Saatleri6.30-24.00
Kahvaltı açık büfe06.30-10.30
Öğlen ve akşam yemekleriA la Carte
YerLobi katı

REZERVASYON FORMU

Ad Soyad
E-posta
Telefon
Kişi sayısı

Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

LÜTFEN OTEL SEÇİN