aşağı
kaydırın
  • GİRİŞ TARİHİ
  • ÇIKIŞ TARİHİ
  • YETİŞKİN
  • REZERVASYON

SPA

“Beyninizi ve ruhunuzu arındıran deneyimler The Marmara Taksim Spa’da…”

Uzman masör ve masözlerin sihirli dokunuşları ve suyun tazeleyici etkisi ile ruhunuzu ve bedeninizi yenileyecek masajlar…

Bedeninizi ödüllendireceğiniz özel bakım kürleri…

Siz şehrin ortasındayken, zihniniz ve ruhunuz bambaşka dünyalara gidecek...

TEKLİF ALIN ARKADAŞINA HEDİYE ET
ADANA
+

MASAJLAR

Uzman masör ve masözlerin sihirli dokunuşlarıyla vücudunuz ve zihninizdeki negatif etkileri silen, kan dolaşımını hızlandırarak toksinlerden arındıran, dinlendiren, yenileyen, rahatlatan, canlandıran, hiç bitmesini istemeyeceğiniz masaj deneyimleri... Lütfen önceden randevu alınız...

Mistik Doğu Masajı

80 dk

Jet Lag Masajı

80 dk

Geleneksel Bali Masajı

50 dk/ 80 dk

Lomi Lomi Masajı

50 dk / 80 dk

Shiatsu Masajı

50 dk / 80 dk 

Derin Doku Masajı

50 dk / 80 dk

Sıcak Yağ Masajı

50 dk / 80 dk

Sıcak Taş Masajı

50 dk / 80 dk

Sırt & Boyun Masajı

30 dk

Altın Masajı

Tatlı badem yağı, palmiye yağı ve 24 ayar altın parçacıklarının eşsiz birleşiminden oluşan masaj yağı, cildi serbest radikallerden koruyarak inanılmaz bir ışıltı ve gençlik verir. Negatif enerjiyi uzaklaştırır, bloke olmuş enerji noktalarını açarak vücutta enerji akışını düzenler. Vücutta oksijen üretimini arttırarak hücre yenilenmesini ve hücre fonksiyonlarında dengeleyici etki sağlar. Altın Terapisi en etkili ve doğal anti-aging yöntemlerinden biridir.

Altın Masajı 50 - 80 dakikadır.

İsveç Masajı

Batı tekniği ile yapılan genel dinlenme ve gevşemeye yönelik masaj türüdür. Vücudun tüm zayıf doku ve pasif kasları harekete geçirilir. Bitkisel yağlarla yapılan masaj, vücudun rahatlamasını ve kasların yumuşamasını sağlar.

İsveç Masajı 50 - 80 dakikadır.

Aromaterapi̇ Masajı

Aromatik yağlar ile yapılan, rahatlatıcı ve dinlendirici etkiye sahip bir masajdır. Düzenli aralıklarla yapıldığında zihinsel ve bedensel yorgunlukları azaltır.

Aromaterapi Masajı 50 - 80 dakikadır.

Spor Masajı

Kaslardaki stresi azaltmanın en iyi yoludur. Kas sertlikleri ve oluşabilecek kramplara yönelik yapılan bir nevi tedavi masajıdır.

Spor Masajı 50 - 80 dakikadır.

Anti̇ Stres Masajı

Yavaş, ritmik tekniklerle dolaşım iyileştirilir. Özellikle strese karşı beden, beyin ve zihin için bir gevşeme ve rahatlama deneyimidir. Stresten arınma, dinlenme, ağrılı bölgelerin rahatlaması ve uykusuzluk sorununu gidermek amacıyla yapılır.

Anti Stres Masajı 50 - 80 dakikadır.

Refleksoloji̇ Masajı

Ayaklarda, bedenin tüm bölgelerine karşılık gelen refleks noktalarına el ve parmaklarla uygulanan bir masaj tekniğidir. Ayak tabanındaki belirli noktaların uyarılması sonucu vücudun belli bölgelerindeki gerilimleri ve sorunları giderir.

Refleksoloji Masajı 30 dakikadır.

Kese & Köpük Masajı

Cildi ölü dokulardan arındırıp zamanla tıkanan gözenekleri açarak adeta cildi yenileyen kese uygulamasını takiben köpük masajı uygulanır. Süt özlü doğal sabunlarla yapılan masaj cildi rahatlatır, pürüzsüzleştirir.

Kese & Köpük Masajı 30 - 50 dakikadır.

VÜCUT BAKIMI

Havyar Vücut Bakımı 90 dk

Kuru ve olgun ciltler için yenilenme ve cilt onarımı sağlar. Cildi nemlendirir, besler sıkılaştırır. Yağ asitleri, aminoasitler, mineral tuzlar, vitamin B, çinko ve demir bakımından zengin içeriği ile yüksek nitelikte cilt onarımı ve yenileme etkisine sahiptir.

Nar Vücut Bakımı 90 dk /Yoğun Vitamin ve Nem Bakımı

Hücre yenileyici etkisi ile yoğun vitamin ve nem sağlar.

Şarap Vücut Bakımı 90 dk /Antioksidan Etkili Bakım

Cildi canlandırır, ayrıca anti-aging etkilidir. Üzümün antioxidan etkisiyle cildi onarır ve yeniden yapılandırır. Şarabın içinde bulunan tanen ve vanodin cildin gerginleşmesini sağlar

Kahve Vücut Bakımı 90 dk /Sıkılaştırıcı ve Selülit Bakımı

Kan dolaşımını arttırarak ,selülit bakımlarında etkili bir sonuç sağlar. Sıkılaştırıcı etkisi vardır.

Yeşil Çay Vücut Bakımı /Detoks Bakımı 90 dk

Yeşil çay sayesinde kan dolaşımı ve dolayısıyla hücrelere oksijen taşınması artar, vücut sağlığa ve dinginliğe kavuşur. Yeşil çay aynı zamanda antioksidan özellik gösterir, cildi besleyerek cildin olgunlaşmasını geciktirir.

Çikolata Vücut Bakımı /Besleyici Bakım 90 dk

Çikolata terapisi duyguları düzenleyici etkisiyle günlük yaşamın stresinden arınmanızı sağlar, yatıştırıcı etkisi cildinize nüfus ederek mutluluk hissi verir.

CİLT BAKIMI (60-90 DK)

Aromaplastie Bakımı

Hydra Floral Bakımı

Intense Nutrition Bakımı

Harmonie Calm Intense Bakımı

Aroma Purete Bakımı

White Bright Extreme + Bakımı

Aroma Lisse Bakımı

Progane Lift Bakımı

Liss Age Extreme Bakımı

Aurabsolu Bakımı

JAKUZİ

VIP PAKET (2 Kişilik, Türk Hamamı, Masaj, Jakuzi) (30-50-80 DK)

JAKUZİ (30 DK)

LÜTFEN OTEL SEÇİN