aşağı
kaydırın
  • GİRİŞ TARİHİ
  • ÇIKIŞ TARİHİ
  • YETİŞKİN
  • REZERVASYON
Değerli Misafirimiz, The Marmara Taksim otelimiz size özel fiyatlardan hizmet vermektedir.

TUTİ RESTAURANT

“Taksim Meydanı’nın canlılığı, birbirinden lezzetli seçeneklerle Tuti Restaurant’ta buluşuyor...”

Taksim Meydanı’nın canlılığı, birbirinden lezzetli seçeneklerle Tuti Restaurant’ta buluşuyor...

Tuti Restaurant, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği alternatifleriyle tüm gün hizmet veriyor...

Dan Kwan’ın yorumuyla yenilenen Tuti Restaurant kahverengi ve mavi tonlarının kullanıldığı yeni atmosferiyle şık ve kaliteli bir ortamda yemek yeme zevkini yaşatıyor. Açık mutfak konseptiyle hizmet veren Tuti Restaurant’ta yiyeceğiniz yemeğin nasıl hazırlandığını görebiliyorsunuz. İki adet 8 kişilik özel yemek odası, ufak yemek davetleriniz ya da özel akşamlarınız için ideal ortamı sunuyor.

Böylesine bir ortamda sunulan lezzetler de tabii ki çok özel... TürkiyeAşçılar Milli Takımında bulunan ödüllü Executive Şef Tolga Özkaya, yediğiniz her lokmada farkını hissettiriyor. Yemeklerin yapımında, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri seçiyor, yörenin en iyilerini kullanıyor.

Tuti Restaurant’ın taş fırınında pişirilmiş et yemeklerinin lezzeti ise tarif edilemez. Döner istasyonunda The Marmara’nın kendine özgü döneri servis edilirken, kömür ızgarasında pişen dana ve kuzu etleri en lezzetli halleriyle masanıza geliyor.

Tercihiniz Uzakdoğu mutfağı ise, wok istasyonunda pek çok seçenek sizi bekliyor.

Tuti Restaurant’ın terasında gün batımını izleyerek içkinizi yudumlamak sizi bambaşka dünyalara götürecek…

Mimari tasarım, kaliteli personel, özenli servis ve Executive Şef Tolga Özkaya’nın mutfağı, Taksim’in hareketli ve canlı ortamıyla Tuti Restaurant’ta buluşuyor...

REZERVASYON YAPIN +

Saatler6.30-22.30
Kahvaltı6.30-10.30
Öğle Yemeği12.00-15.00
Akşam Yemeği19.00-22.30
YerLobi katı

REZERVASYON FORMU

Ad Soyad
E-posta
Telefon
Kişi sayısı

Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

LÜTFEN OTEL SEÇİN