• GİRİŞ TARİHİ
 • ÇIKIŞ TARİHİ
 • YETİŞKİN
 • REZERVASYON
Değerli Misafirimiz, otelimiz geçici bir süreliğine hizmet verememektedir.
GYM
“The Marmara Gym’de spor yaparken, Taksim Meydanı’nın canlılığı temponuzu artıracak...”

The Marmara Taksim’de konakladığınız süre boyunca ücretsiz faydalanabileceğiniz The Marmara Taksim Gym’de, panoramik Taksim Meydanı manzarası eşliğinde en son teknoloji ürünü aletlerle spor yaparken temponuz yükselecek..

 

Kişiye özel eğitim

Deneyimli eğitmenlerin size özel programlarıyla, spor yapmak adeta keyfe dönüşecek. 

 

Sınıflar

Pilates, hat, core training, crunch, streching derslerine de katılabileceğiniz The Marmara Gym, türü ve süresine göre değişen seçeneklerle dışarıdan derslere katılım imkanı da sunuyor.

 

Üyelik

Yenilenen The Marmara Taksim Gym, deniz manzarasına da sahip stüdyosuyla sporseverleri bekliyor. Tüm fitness ekipmanları Lifefitness markasının Signature serisiyle yenilenen ve iki adet stüdyosu bulunan The Marmara Taksim Gym’den The Marmara Taksim’de konakladığınız süre boyunca ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

Dışarıdan üye de kabul eden The Marmara Taksim Gym’de pilates, hat, core training, crunch ve streching gibi grup derslerinden ek ücret ödemeden yararlanmak mümkün oluyor. Soyunma odalarındaki buhar odaları, spordan sonra rahatlamak isteyen üyeler için güzel bir fırsat sunuyor.
 

The Marmara Taksim Gym üyelik koşulları hakkında daha detaylı bilgi almak için gym-info@themarmarahotels.com ve +902123348424

TEKLİF AL ARKADAŞINA HEDİYE ET
Devamı Devamı,Kapat
+
YOGA VE PİLATES DERSLERİ THE MARMARA TAKSİM GYM'İN YENİ EKİPMAN V... THE MARMARA GYM'DE FORMDA KALMAK
YOGA VE PİLATES DERSLERİ
Bedeninizi ve ruhunuzu yenileyin

Şehir hayatının stresinden uzak sakin bir mola için The Marmara Gym’e davetlisiniz! Formda kalmak ve vücudun ihtiyaç duyduğu esnekliği kazanmak isteyen tüm yoga-pilates severleri bekliyoruz.

Her Salı & Perşembe / 18: 30-19: 30

Yoga Eğitmeni: Canset Bağan

Ders süresi: 90 dk

 +902123348424

THE MARMARA TAKSİM GYM'İN YENİ EKİPMAN VE FITNESS SALONLARI KALBİNİZİ KÜT KÜT ATTIRACAK

The Marmara Taksim Gym, muhteşem deniz manzarasının keyfini çıkarmaları için konuklarını bekliyor. The Marmara Taksim'de konaklarken, The Marmara Taksim Gym'in yeni son teknoloji Lifefitness Signature serisi ekipmanlarına ve iki yeni fitness salonuna ücretsiz erişim imkanına sahip olacaksınız.

The Marmara Taksim Gym'in kapıları, ek ücret olmaksızın pilates, hat, core training, crunch ve streching gibi dersleri de içeren üyelik fırsatı için herkese açık. Soyunma odalarında bulunan buhar odaları, üyelerin antrenman sonrası gevşemesi için mükemmel bir fırsat.

 

THE MARMARA GYM'DE FORMDA KALMAK

Taksim Meydanı'nın dinamik temposu, The Marmara Gym'deki egzersiziniz sırasında kalp atışlarınızı hızlandıracak.

The Marmara Taksim'in konuğu iseniz, Taksim Meydanı'nın panoramik manzarasını yukarıdan seyredebilir, The Marmara Taksim Gym'in son teknoloji ekipmanlarına sınırsız erişebilirsiniz. Deneyimli eğitmenler tarafından tasarlanan özel fitness programları, egzersiz rutininizin ihtiyaç duyduğu ekstra dokunuşun ta kendisi.

Pilates, hat, core training, crunch ve streching The Marmara Gym bünyesindeki birçok dersin sadece birkaçı. Üye olmayan konuklarımız için esnek üyelik seçenekleri mevcut.

SPOR SALONU FORMU

 • Adınız
  Soyadınız
  Telefon Numarası
  E-posta Adresi
  Adınız
 • Web sayfasında yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma metnini okudum. 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca işbu formda yer alan Kişisel Verilerimin The Marmara Otelleri ile The Marmara Esma Sultan Yalısı adı altında Oteli/tesisi işleten İstanbul Turizm ve Otelcilik Aş. tarafından ilgili mevzuat çerçevesinde toplanmasına , kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına , güncellenmesine, kullanılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.

LÜTFEN OTEL SEÇİN